THE BABOON SHOW, TÜCHEL, BWS SOFOS

Data: 1 kwietnia 2023
Godzina: 19:00
Miejsce: Bielsko-Biała / Rudeboy Club / ul. 1 Maja 20
Cena: 75/90PLN
THE BABOON SHOW, TÜCHEL, BWS SOFOS

Koniec oczekiwania ! THE BABOON SHOW wreszcie wracają z nowym albumem „God Bless You All” („Niech Bóg Was Błogosławi”) Czy stali się religijni? Do diabła nie! THE BABOON SHOW nadal kwestionują niesprawiedliwą politykę światowych rządów.GOD BLESS YOU ALL to dziesiąty album w dyskografii tej szwedzkiej grupy na którym zamieszczono 12 premierowych piosenek wyprodukowanych przez Johana Gustafssona z The Hives. To niekończąca się rock’n’rollowa impreza, dokładnie tak jak powinno być.
To dziesiąty album w dyskografii tego kwartetu ze Sztokholmu . Płyta była nagrywana podczas Pandemii. Podczas sesji nagraniowej wylano dużo łez i potu. Na szczęście „God Bless You All” w końcu ukazał się i Cecilia, Frida, Håkan oraz Niclas nie mogą się doczekać, kiedy wyruszą w trasę. Do zobaczenia wkrótce w Bielsku- Białej!
https://www.youtube.com/watch?v=r9lhoupFbKw
https://www.facebook.com/thebaboonshow

TÜCHEL – świetny i jakże zasłużony zespół z St.Gallen będzie obchodził właśnie swoje 30 urodziny. Na przełomie wieków kilkakrotnie odwiedzał już Polskę, grając m.in. w Bielsku- Białej, Szczyrku, Opolu, Nowym Targu i Katowicach. Obiecujemy, że będziecie państwo zadowoleni z ich występu!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063452627688
https://www.youtube.com/watch?v=XYFoTU9Qx7Y

BWS SOFOS – post punk- Bielsko- Biała/ Kęty
Zespół powstał w roku 1984 jako reakcja na wydarzenia muzyczne które miały miejsce w Jarocinie w tymże 1984 roku. Reaktywacja kapeli nastąpiła w roku 2009. Z oryginalnego składu pozostał tylko wokalista/gitarzysta Arek. Na gitarze basowej zaczął grać Adam, związany z bielską sceną niezależną i działającym w latach ’90 stowarzyszeniem Inna Kultura. Miejsce Grzegorza, który był perkusistą reaktywowanego BWS SOFOS zajął ostatecznie Maciej (Doktor Maupa) także blisko związany z bielską sceną hc/punk. Skład zespołu został poszerzony o instrumenty klawiszowe na których gra Marcin (w latach ’80 zasłuchujący się w audycjach prowadzonych przez Marka Wiernika oraz Tomasza Beksińskiego), co zdecydowanie wpłynęło na zmianę brzmienia zespołu.
https://www.facebook.com/BwsSofos
https://www.youtube.com/watch?v=uidV4kSOXyY

the-baboon-show-tuchel-bws-sofos
© Copyright 2024 Black Wednesday Records