OLD PUNKS NEVER DIE TOUR!

07.06.2018 (czwartek)
Bielsko- Biała
Miejsce: Rudeboy Club
Start: 19.30
Wjazd: 20PLN

WC – punk rock – Miastko/ Szczecin
Legenda krajowego punk rocka! Czas powstania zespołu (1981), bez wątpienia robi wrażenie. Dla wielu z nas absolutny kult, kanon muzyki nie tylko punkowej ale także, nazwijmy to na potrzebę chwili, „niepokornej”. Po kilkuletniej nieobecność ponownie w Bielsku- Białej. Skład zespołu obecnie uzupełniony jest o dwóch muzyków WŁOCHATEGO. Żywa historia tej sceny!

DIE SCHWARZEN SCHAFE – punk rock – Dusseldorf
Ten niemiecki band jest aktywnie od 1987 roku. Mają na swoim koncie już kilka efektownych tras po Polsce. „Czarne Owce” ciągle jednak nie zwalniają tempa. Żywioł, energia i melodia. Załodze dowodzi przesympatyczny wokalista Armin. Ten rzutki 53 -latek zawstydzi swoją dynamiką waszych rodziców! Sprawdźcie ich!

REDAKCJA – punk rock/post punk/rock’n,roll – Śląsk
Zespół założony przez legendę krajowej sceny niezależnej czyli DARKA DUSZĘ (m.in. Śmierć Kliniczna, Absurd, DiM, czy Shakin` Dudi). Na koncercie, oprócz numerów REDAKCJI, będzie także okazja usłyszeć odświeżone kawałki ŚMIERCI KLINICZNEJ i ABSURDU. Ten fakt , bez wątpienia, wpisuje zespół jednoznacznie w termin „OLD PUNKS NEVER DIE”!

VENTA QUEMADA – post punk – Śląsk i okolice
Skład zamyka VENTA QUEMADA. Sam zespół nie jest stary ale tworzy go załoga punków”45 plus” (no, z jednym wyjątkiem). Panowie, na przestrzeni lat, udzielali się w takich zespołach jak PROFANACJA, WHITMAN, ADWENT, ROTTWEILER, NARD i jeszcze kilku innych. Są wiekowi, piękni, inteligentni i przesiąknięci punk rockiem aż do szpiku- mocno już zwapnionych- kości.

+ coś jeszcze

© Copyright 2024 Black Wednesday Records