APORIA

Rottumeroog LP

BWR033 APORIA - Rottumeroog LP
Data wydania: 2017
Numer wydawnictwa: BWR 033
Cena: nakład wyprzedany
TRACK LIST:

Side A:
1. Nowy Model Buntu
2. Dziury W Ziemi
3. Spokojnej Niedzieli

Side B:
4. Rodzeństwo Choć Przez Chwilę
5. Oddycham
6. Wiadomość Z Kraju Miłosierdzia

Rottumeroog to nazwa holenderskiej wyspy na Morzu Północnym. Miejsca, które od lat opiera się niszczącym siłom natury. Od lat pochłanianej metr po metrze, bezpowrotnie traconej ziemi. Czyjegoś miejsca do życia… I tę właśnie nazwę – Rottumeroog – Aporia przyjęła za tytuł, dla swojej trzeciej płyty.
Dwadzieścia minut emocjonalnego grania. Dwadzieścia minut pełnych słów, których moc chwyta za gardło. Słów, które bolą od treści.
Motywem przewodnim tej płyty są smutek i strata, ale i wiara, miłość, nadzieja, że braterstwo i człowieczeństwo to najważniejsza rzecz w życiu. I tak bardzo trudna do zastosowania…
Ta płyta jest moralnym drogowskazem. Pokazuje, że są momenty w życiu, kiedy należy się zatrzymać i pochylić nad istnieniem. Zwłaszcza wtedy, gdy zaczynają docierać wiadomości z kraju miłosierdzia…
Dwadzieścia minut, które przypomni, ze punk wciąż jest zadrą w sumieniu i piaskiem w trybach maszyny. I, że obok muzyki, jest przede wszystkim treść.
Na tej płycie Aporię wspomogli goście: Mateusz Romanowski (Brooks Was Here, Melisa, The Spouds) oraz Neverending Winter i Julia (zaprzyjaźniona ekipa z Tomska, Rosja).
Dla fanów francuskiej sceny emo lat 90-tych i tych, co tęsknią za Złodziejami Rowerów, Aprilem i Die Last…

PRESSING INFO:
– 5 test press’ów
– 20 egz. grey-white marbled winyl /wersja limitowana I/
– 80 egz. biały winyl /wersja limitowana II/
– 200 egz. czarny winyl /wersja regularna/
APORIA LINKS:FACEBOOKBANDCAMP
© Copyright 2024 Black Wednesday Records