EYE FOR AN EYE

Głos EP

BWR007 EYE FOR AN EYE - Głos EP
Data wydania: 2014
Numer wydawnictwa: BWR 007
Cena: nakład wyprzedany
TRACK LIST:

Side A:
1. Głos
2. Wojenny (Ofiara)
3. PTSD

Side B:
4. Recepta
5. Ziemia
6. Milcząca większość

EYE FOR AN EYE przedstawiać nie trzeba. Ten zespół jest doskonale rozpoznawalny, to jedna z głównych sił napędowych współczesnej sceny HC/Punk w Polsce. Ich koncerty, płyty i działalność w lokalnej scenie uderzają szczerością, zaangażowaniem, autentycznością. To jeden z tych zespołów, które w czasach stylistycznych podziałów potrafią skupić pod jedną sceną punx, skins i HC płci obojga. To też jeden z tych zespołów, które w czasach, gdzie przekaz schodzi na drugi plan, potrafią mówić o rzeczywistych problemach i robią to w umiejętny i skuteczny sposób. Ogromna w tym zasługa ekspresji i charyzmy wokalistki Ani i solidności reszty składu. Eye For An Eye może być jednocześnie doskonałym zespołem dla każdego zaczynającego swoją przygodę z punk rockiem, jak i dla weteranów wspominających zaangażowanie starych kapel z lat 80. czy 90. W jakiś tajemniczy sposób ta załoga potrafi połączyć radość i entuzjazm przypisywany zazwyczaj nowicjuszom z doświadczeniem ponad 15 lat grania w zespole.
Po wydaniu czterech dużych płyt winylowych, nagrania EFAE po raz pierwszy ukazują się na siedmocalowej epce – najbardziej punkowym z punkowych formatów.
Płyta ukazuje się w kooperacji Refuse Records, Black Wednesday Records oraz Campary Records (Niemcy).

PRESSING INFO:
– 3 test press’y
– 20 egz. „EFAE final show edition” – zółty winyl, nieco inna okładka (żółte logo EFAE) – dostępne tylko podczas Nacjonalizm Nie Dziękuję Fest 2015
– 110 egz. zółty winyl /wersja limitowana/
– 400 egz. biały winyl /wersja regularna/
© Copyright 2024 Black Wednesday Records