2B Hardcore/Punk – Torby

2B Hardcore/Punk

Szanowna załogo, czas na kolejny benefitowy gadżet z cyklu 2B HC/Punk . Tym razem jest to torba płócienna z nietuzinkową grafiką, a dokładniej naniesionym na nią zdjęciem. Zostało on zrobione podczas koncertu, w dniu 01.10.1989 roku (Klub „Best” w Bielsku- Białej). Przedstawia początkujący wtedy zespół SKTC. Obok tej zasłużonej załogi z Czechowic – Dziedzic zagrali również: HCP, VALHALLA , I.H.C., SKTC, USTAWA O MŁODZIEŻY, POLITICAL VERMIN. Na imprezie obecnych było – jak donoszą ówcześni zinowi recenzenci – 600 (!) osób. Tak się rodziła scena hardcore/punk w Bielsku- Białej!
Cena tej efektownej siaty wynosi jedyne 20 zł.
Zysk z jej sprzedaży, w całości zostanie przekazany Fundacja Teraz Ulica, ze wskazaniem na przeszkolenie osób zaangażowanych w działania społeczne (choć nie tylko) i narażonych na przejawy szeroko rozumianych zachowań agresywnych i seksistowskich. Niestety, w kilku miastach (w tym również w 2B), do takich incydentów kilkakrotnie dochodziło. Zrobimy jednak wszystko, aby NIGDY się on już nie powtórzyły! Na to potrzebna jest jednak kasa, aby móc wynająć profesjonalistów którzy wzmocnią/przeszkolą wspomniane osoby.
Siaty można nabyć w siedzibie Fundacja Teraz Ulica na Placu Wolności 4, na straganie Black Wednesday Records lub bezpośrednio u mnie (pw).
Projekt Petr Underground Factory

© Copyright 2024 Black Wednesday Records